Zuhal 

"Yaklaşık 40 yıldır çalışma hayatının içinde olduğum için bu şekilde yatağa bağlanma hiç de kolay değildi. Üstelik beyin sarsıntısı da olduğundan ne telefon, ne tv ne de kitap okuyabiliyordum. Zorlu bir süreçten geçiyordum. Bir de kaza anını sürekli hatırlamak var tabii. İşte tam bu sırada Cosmoenergy ile çok yakından ilgilenen ve bu konu ile ilgili öğretimler veren Didem Balık ile görüştüm. Bana yardımcı olabileceğini ve kısa sürede ayağa kalkabileceğimi söyledi. Ben psikoloji eğitimi aldım ve hayatım boyunca pozitif bilime inandım. Eşim ve çocuklarım da pozitif bilime inanıyorlar. Onlara anlattığımda “ senin gibi biri nasıl böyle bir şeye inanır” dediler. Ben de onlara denemek istediğimi söyledim.

Didem ile çalışmalarımız başladı. İlk standart çalışmada ben olayı anlattığımda, Didem “kırığın nerede olduğunu görebiliyorum, şimdi onun üzerinde Cosmoenergy Frekansları ile çalışma yapacağım, sen rahat ol ve yeter ki iyileşeceğine inan .” Dedi. Ve bir süre sonra kırık olan bölgede bir yanma ve yoğunlaşma hissettim. İnanılmaz bir durumdu. Bu şekilde 10-12 çalışma uyguladı. Bundan bir süre sonra ben yürümeye başladım. Tabii ki, tıbbi olarak ta kemikler iyileşme sürecini tamamlamıştı. Ama bu süreci çok rahat ve komplikasyon olmadan geçirdim. Bu arada önemli bir noktaya da değinmek istiyorum. Olayın yaşandığı yerden günde iki kez geçmek zorunda kalıyorum.

Fakat o kaza anı aklıma bile gelmiyor. Gelse bile beni eskisi gibi ürkütmüyor. Oysa ki, birlikte olduğumuz arkadaşlarımız o anı hala unutamadılar. Bana daha sonra söyledi ki, Didem bunun üzerinde de çalışmış. Benim çok duygusal bir insan olduğum düşünüldüğünde, bu inanılmaz bir durum. Söylemek istediğim bir konu daha var. Tam bir yıl önce, çok ani bir şekilde eşimi kaybettim. 45 yıldır birlikte olduğum, birlikte büyüdüğümüz, hayat arkadaşımın, en büyük dostumun kaybı dayanılmaz bir acıydı. İşte bu çok acılı günlerimizde kardeşimin eşi Gülçin (Didem in öğrencisi) Bana ve bizim eve sürekli enerji gönderdi. Ben o günlerden nasıl çok fazla zarar görmeden çıktım. Hala inanamıyorum. O enerjilerin çok faydasını gördüm. Gerçekten beni çok rahatlattı. Teşekkür ederim Gülçin.

Umarım bu şekilde çok daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Bu pozitif enerjilerin mucizeye dönüşmesi bence Hepinize başarılar diliyorum"

Kamuran 

"Ben Kamuran Köküuslu . Birkaç ay sonra 90 yaşında olacağım. Bundan birkaç ay önce bütün dünyayı saran Covid 19 virüsünden ben de nasibimi aldım. Birlikte yaşadığım kızım ve torunum hastalanınca, ne kadar korunsak da, bana da geçti. İlk günler hafif geçiriyorum zannettim. Ama daha sonra nefes alma güçlüğü ile acil servise gitmek zorunda kaldık. Oksijen seviyesi çok düşmüştü ve çok yüksek miktarda oksijen verdiler. Tam 12 gün hastanede yattım.

Bu arada çok iyi tedavi gördüm. Ama hastalığın seyrini tam olarak bilemedikleri için ve yaşımın yüksek olması nedeniyle çok zorluk çektim. Hatta doktorum, çocuklarıma durum kötüye gittiği takdirde izleyecekleri yolu söyleyip, bunları uygulamak için izin almış.

Durum bu haldeyken, Didem Balık bana kozmik enerji uyguladı. Benim iznimi alıp, her gün üzerimde çalışmalar yaptı. Bazı saatlerde kendimi çok daha iyi hissediyordum. Sonradan öğrendim ki, o saatlerde Didem çalışıyor. Sonra her geçen gün durumum iyiye doğru gitti. Ve çok şükür, şimdi eski sağlığıma kavuştum. O kadar çok sağlıklı ve genç insanı kaybettiğimiz bu kötü hastalıktan, benim yaşımda birinin hiçbir zarar görmeden iyileşmesinde kozmik enerjinin büyük etkisi olduğu inancındayım.

Didem Balık’a çok teşekkür ediyor ve çizdiği bu yolda başarılar diliyorum."

Ayşe

"Kızımın bana uygulayacağı uzaktan ilk Cosmoenergy standart çalışması için çok heyecanlıydım. Çalışmaya başlamadan önce bana gönderdiği müziği açtım ve duruş pozisyonumu müzik sağ tarafımdan gelecek şekilde ayarladım. Gözlerimi kapattım ve koyu bir karanlıktan ziyade grimsi bulut kümeleri gördüm araya giren koyu renkli küçük lekelerde oldu ve onlar sonra kayboldu. Bu sırada tahmini 10-15 dakika sonra müziğin tam karşıdan geldiğini duymaya başladım.

Bu durum bende bir ürküntü yarattı çünkü ayaklarımı hiç kıpırdatmadığıma emindim. Kollarımı hareket ettirdim durumumu algılayabilmek için bu seferde kolum sandalyeye değdi halbuki ilk konumumda sandalye karşımdaydı. Dengemi kaybettiğim düşüncesiyle anlık gözümü açıp kapattım o anda yaklaşık 90 derece yön değiştirdiğimi farkettim, endişelenmedim önceki pozisyonuma tekrar döndüm. İlerleyen dakikalarda hafiften bir dönüş daha hissettim ama pozisyonumu bozmadım.

Benim için kozmoenerjiyle heyecanlı bir tanışma olmuştu. Şunu belirtmek isterim ki , Cosmoenergy çalışmalarından sonra daha kendimi çok pozitif hissettiğimi farkettim ve özellikle omurga bölgemde ve kollarımda oluşan ağrılarda ciddi oranda azalmalar oluştu."

Sevim

"Ben,Sevim Kalkavan.Uzun yıllar gluten allerjisinden çok çektim.Kilo verdim,devamlı ishal oluyordum ve 12 senenin sonunda evlâlarım bile yolun sonuna geldiğimi düşünüyorlardı.On iki sene bu hastalıkla boğuştuktan sonra artık yürüyecek halim bile kalmamıştı.Son çare olarak kızlarım İstanbul’da hastalığım konusunda çok ünlü bir doktora randevu aldılar.Ablam İstanbul’da oturuyordu ve uzun zamandır görüşememiştik.Bu bahane ile son kez olsun ablamıda göreyim diye onda kalıyordum.

Yeğenim İlknur kozmo enerji uygulayıcısıydı.Ben dindar ve birazda tutucu bir insan olduğumdan bu konulara çok uzaktım. Teyze “İzin verirsen sana kozmo enerji uygulaması yapayım” diye teklif edince, artık kaybedecek neyin var ki Sevim, kabul et diye düşünerek izin verdim.Bana arka, arkaya üç gün uygulama yaptı.3. gün doktor randevum vardı.Doktora gittim , testlerim yapıldı ve koca bir şokla eve döndük. Benim 12 senelik gluten alerjim YOK olmuştu.

Doktorun açıklaması “Size yanlış teşhis koymuşlar”oldu.Tüm ailele şaşkınlık içindeydik ,HASTALIĞIM 3 GÜNDE YOK olmuştu. Şu an 83 yaşındayım ve bu olay 6 sene önce oldu, halen alerjim yok ve ben buğdaydan yapılmış çörek ,börek yırtıyorum, bazen komşulara güne gidiyorum. Bu gün “Aman ne işe yarayacak demediğim için Allah’a şükrediyorum, yeğenime de Allah razı olsun diyorum."

TOP