Cosmoenergy Uygulayıcılarından Notlar

Cosmoenergy annem sayesinde tanıştım. Annem, benden çok önce Cosmoenergy eğitimine başlamıştı. Bir gün yakın bir arkadaşımı da alarak yazlığa, annemin yanına gittim. O zamanlar ikimizin de sorunlu ilişkileri vardı ve bu durum ikimizin de enerjisini düşürüyordu, çakralarımızda blokajlara sebep olmuştuk. Bu da çeşitli rahatsızlıklar yaşamamıza sebep olmuştu.

Annem ikimize de o gün çalışma yaptı. Sonrasında bir araya geldikçe bu çalışmaları sürdürdük. Birkaç çalışmadan sonra ben ilişkimi bitirdim, ardında eşimle bir araya geldik ve aylar içinde evlendik. Ardından ilk oğlumu dünyaya geldikten sonra daha 40 günlükken idrar yolu enfeksiyonu oldu, o zaman annem ve diğer Didem hocam ve Cosmoenergy Uygulayıcısı arkadaşlarım oğluma sürekli kanal açtı. Çocuğum daha da kötüleşseydi tabii ki hastaneye gidecektik ama hastalığı hastaneye yatmadan atlatmayı başardık. Bunun üzerine hem kendimi hem de ailemi düşünerek bu eğitimi kendim almak istedim ve bu yola çıktım. Bu sıralamanın farkına çok uzun yıllar sonra vardım, aslında hayatımı nereye sürüklüyordum farkında bile değildim. Şimdi bakınca Cosmoenergy ‘in hayatıma nasıl dokunduğunu çok daha net görebiliyorum.

Basit birkaç rahatsızlığımızdan kurtulacağımızı düşünerek ilk çalışmaları yaptığımızda ne ben ne de arkadaşım hayatlarımızın bu kadar kısa sürede değişeceğini hayal etmemiştik sanırım, vesile olan herkese teşekkürü borç bilirim.

Hakan Derki..

Merhaba Cosmoenergy ile tanışmam halam sayesinde oldu (Filiz Özgencil ) kendisinin Cosmoenergy aldığını ve bana standart çalışma  yapmak istediğini bende bu sistemle alakalı herhangi bir ilgim  olmadığından ilk başta halama  teşekkür edip istemediğimi söyledim . Sonra halam bana ‘keskin çizgilerinden kurtulmak istersen bir çalışma yapmak isterim’ dedi ben de halamı kırmak istemediğimden ilk çalışmayı  kabul ettim. İşte o çalışma  sonrasında halam ikinci üçüncü bir bakmışım 10 çalışmaya kadar geldik. Sonra Didem hocam ile tanıştım kendisiyle konuştuktan sonra ben de başta aileme ve çevreme yararlı  olmak  için uygulayıcı olmak istediğimi söyledim. Çok şükür iyi ki halam hocam ile beni tanıştırmış. Bendeki değişikler etrafımda ve kendimde belirgin şekilde görülüyor; kaygılarım endişelerim vs kayboldu. Hayatıma bu Cosmoenergy’ in girmesine vesile olmuş herkese bende teşekkürü borç bilirim. Sevgiler 

Hayatımda son 10 yılda üt üste gelen üzüntülerden sonra en son çok sevdiğim kayınvalidemi Covid19 dan kaybetmenin şoku ve üzüntüsüyle, son yıllarda yasadığım astım ve fibromiyalji atakları daha da güçlenerek sürekli hale dönüştüler. Başucumda nebulizator, çeşitli ilaçlar, geçmeyen şiddetli ağrılar ve nefes alamamanın zorluğu… Artık yataktan kalkamıyordum…

Bir taraftan 13 yaşındaki kızım da ciddi bir kaygı bozukluğu yaşıyor, evden dışarı bile çıkamıyordu. Yani ben çok hastalanmıştım ve benimle birlikte kızım da hastalanmıştı. Bardağı taşıran bu son damlalardan sonra, çocukluk arkadaşım olan ve Cosmoenergy ile güzel sonuçlar aldığını bildiğim, fakat çalışmayı devamlı ertelediğim Didem i aradım. Didem, kızımla birlikte bana 12 çalışma yaptı. Bu arada Didemin çok seker kedi ve köpeklerle dolu evi ve güler yüzü sayesinde bu çalışmalar bize terapi gibi geldi. Çalışmalardan sonra Didem tavsiyesi üzerine International Academy of Cosmoenergy bünyesinde Didem Hocadan online eğitim almaya başladım. Şu anda uyumlandığım Cosmoenergy kanallarını devamlı açarak çalışmalarımı yapıyorum. Hastalıklardan neredeyse eser yok. Ufacık bir şey olsa hemen çalışıp başlamadan düzeltiyorum. Kızım da yavaş yavaş normal hayatına dönmeye başladı.

Her gecen gün her şey daha iyi oluyor ve bundan da iyi olacağını bildiğim için yeni kanallarla uyumlanıp, daha fazla güçlenmeye can atıyorum. Sağlıktaki gelişmeler çok güzel ama benim için çok önemli bir mesele de yasadığımız mekanlar. Son günlerde devamlı aile fertlerimin yasadığı mekânları enerjisel olarak temizliyorum. 40 yıldır satılamayan aile evimizin analizi sonucu çıkan negatif enerjiler her şeyi açıklıyor. Bu temizliğin en kısa zamanda bize daha fazla sağlık, bolluk, bereket, huzur, mutluk getireceğine eminim. Beni bu yola getiren iyi, kötü bütün kişi ve olaylara ve en başta çocukluk arkadaşım olan Didem Hocamıza çok teşekkür ediyorum.

Cosmoenery ile tanışma hikayem oğlumun dışkısını tutması nedeniyle başladı. Kaç doktor, pedagog hatta osteopattan destek aldım hatırlamıyorum. Artık daha ne yapabilirim dediğim bir zamanda bilgisine, eğitimine ve yaklaşımlarına çok güvendiğim doktor bir arkadaşımın bana acaba birde ‘kozmo enerji mi denesen’ demesi üzerine, Didem hocayla tanıştım. Oğlumun bu probleminin yanı sıra kendim de bunalmış, sıkışmış, sinirli ve her an patlamaya hazır biri olmaktan çok yorulmuştum.

Didem hocayla standart çalışmalara başladıktan sonra özellikle 3. çalışma sonrası çözülmeler başladı. Benim senelerdir içimde tuttuklarım, farkında olmadan derinlere gönderip unuttuğumu sandığım üzüntü ve endişeleri paylaşmaya başladığımda, hemen beraberinde oğlumun problemi sona erdi. Ben daha sakin, dingin bir insan oldum. Beni tanıyan herkes bana senin enerjin değişmiş diyor. 😊12 çalışmayı tamamladıktan sonra Didem hoca bana “kendi hayatında edilgen değil etkin olmayı seçebilirsin” dediğinde Kozmo Enerji eğitimi almaya artık tamamen kararımı vermiştim. Eğitime baslarken ikinci çocuğuma hamile kaldım. Kısa süre sonra kendimizi pandemi ortamında bulduk. Eğer kozmo enerjiyle ilgilenmiyor olsaydım hamile ve küçük çocuklu biri olarak süreç benim için çok zor geçecekti eminim. Kozmo enerji sayesinde korku enerjisine kapılmadan doğum sürecimi geçirdim. Hocam ve arkadaşlarım doğumumda ve sonrasında kanal açarak ve çalışma yaparak bana destek oldular ve ben neredeyse hiç ağrı kesici kullanmadım diyebilirim. Doğum yaptığımın 8. Gününde kızımla birlikte, oğlumu okula bırakıp almaya ve dışarıdaki islerimi kendim halletmeye başlamıştım. Beni görenler yeni doğum yaptığıma inanmıyordu. Kozmo enerjiyle tanışmamı ve bu konuda ilerlememi sağlayan herkese sonsuz teşekkürler 🙏

Merhaba ben Nursen K…. cosmoenergy le tanışmam görü görümcem Nesrin sayesinde oldu o da Didem hocanın öğrencisiydi beni Didem hoca ile tanıştırdı benim bir takım fiziksel sorunlarım vardı işte toit hastasıydım yüksek tansiyonum vardı bunun gibi bir sürü daha sıkıntım vardı güne çok kötü başlıyordum çok yorgunum kalkıyordum çok halsizim çok agresif tim kendime de çevremdekiler de hep sıkıntı yaşatıyordum ama daha sonra Didem hanımla tanıştım ve bana seanslara başladı seanslar 12 standart çalışma yaptırdım . Ben 3. Çalışmada kendimi daha iyi hissetmeye başladım yorgunluklarım geçmeye başladı daha sakindim daha hareketli yedim çalışmalar tamamlanınca tamamen bu tür sorunlarımdan sıyrılmıştım sanki yeniden doğmuştun ve her şey çok daha güzeldi daha canlıydı ev işlerim eve dışarıdaki işlerime daha çok zaman ayıra biliyordum her şey çok güzel olmuştu daha sonra Didem hocam bende de birtakım yeteneklerimin olduğunu söyledi ve benim de öğrencisi olmamı istedi. Üç günlük eğitime katıldım; öğrencisi oldum bana kanal uyumlamaları yaptı. Diğer kanalları yani frekansları da almaya başladım. Bu kanallarla hem kendime hem de etrafımdakilere aileme çok faydalı oldum ailemdeki insanlara seanslar yapmaya başladım bu seanslardan sonra kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylediler ben de bir sıkıntım olduğunda bana ait olan kanallarla bu sıkıntımı geçiriyorum iyi ki cosmo enerji ile tanışmışım iyi ki Didem hoca ile tanışmışım bana çok faydası oldu diğer insanların da cozma enerji ile tanışmasını bu yola girmelerini hayatlarını değiştirmelerini isterim.

Kozmoenerji ile tanışmam sevgili öğretmenim Didem Balık’ın bir Instagram paylaşımı vesilesiyle oldu. Enerjiye ve onun etkilerine her zaman inanmışımdır ama bunu nasıl kullanabileceğime veya kendimde nasıl tezahür edebileceğine dair hiç bilgim yoktu. Didem Hocam’ la iletişime geçtim bana sistemi o kadar güzel anlattı ki geçmişte yaşadığım hastalıkların sebeplerini daha iyi anladım ve iyileşmiş olsam dahi negatif enerjilerin o bölgelerden temizlenmesinin ne kadar önemli olduğunu da öğrendim. Kendisiyle 12 kez çalıştık ama daha ilk çalışmadan itibaren yaşama olan bağlılığım artmış daha umutlu daha sevgi dolu bir birey haline gelmiştim. Sonrasında eğitimlere devam ettim ve artık kendimde hissettiğim bu olumlu güzel değişiklikleri başkalarının da yaşamlarında gözlemlemelerine vesile olabiliyorum, bu çok büyük bir mutluluk. Teşekkürler Didem hocam iyi ki varsınız.

Benim kozmo enerjiyle tanışmam köpeğim sayesinde oldu 3 gün üst üste köpeğimi gezdirirken ayni yerde ayni saatte Didem Hocamla karşılaştık. Bu 3 günlük süreçte köpeğim hastaydı ve ben onu kaybetmekten çok korkuyordum ama gelen şifaları kabul ettik ve iyileşti. Kozmik enerjiyle tanıştığımda 30 yaşında olmama rağmen aşil tendonu kopması, böbrek taşı, geceleri mide yanmasından uyuyamama ve karaciğerimde yağlanma gibi bir çok fiziksel sıkıntım olmuştu. Ama asıl sıkıntı kafamdaydı. Kendini sürekli kötüye hazırlamayı iyi bir özellik sanan, korkak, güvensiz, şüpheci bir insandım. Bu negatif düşünce yapısını bu kadar çabuk değiştirebileceğimi ve bu kadar iyi sonuç alabileceğimi asla tahmin etmezdim. Düşünce sekli düzelince, fiziksel olarak da kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Didem Hocamın tavsiyesiyle kendimi “kurban” ve “mağdur” konumundan çıkmamla ilişkilerim de çok daha güzelleşti. Yıllardır aram çok da iyi olmayan annemle kozmik enerjiye girişimden birkaç hafta sonra hiç olmadığımız kadar iyi olduk, o zamanki kız arkadaşımla da şimdi nişanlıyız:) Bütün bunlar için Didem Hocama ve kozmo enerjiye şükürler olsun

Ben Cosmoenergy çalışmalarına kızımın rahatsızlığı sebebiyle başladım. Dirençli epilepsiyle uğraşıyorduk. Kardeşim aracılığıyla Didem’le tanıştık. Ailecek 12 çalışma aldık; o dönemde nöbetlerimiz nerdeyse durma aşamasına gelmişti. Ne yazık ki sonra tekrar başladı ama eskisi kadar şiddetli olmadı hiçbir zaman. Bu arada ben de Cosmonenery Uygulayıcılığı eğitimi Didem Balık ‘tan aldım ve kızıma kendim çalışma yapmaya başladım. Nil çok huzursuz olduğu geceler standart çalışma yapıyorum ve direk güzel bir uykuya dalıyor. Ayrıca evdeki ufak kazalarda da hemen kendime çalışma yapıyorum. Örneğin geçenlerde parmağımı fırının ızgarasına yapıştırdım. Feci yandı. Hemen Farunbuddha adlı frekansı uyguladım ve anında ne acı kaldı ne de yanık. Azıcık kabuklandı o kadar.

Ben Cosmoenergy çalışmalarına kızımın rahatsızlığı sebebiyle başladım. Dirençli epilepsiyle uğraşıyorduk. Kardeşim aracılığıyla Didem’le tanıştık. Ailecek 12 çalışma aldık; o dönemde nöbetlerimiz nerdeyse durma aşamasına gelmişti. Ne yazık ki sonra tekrar başladı ama eskisi kadar şiddetli olmadı hiçbir zaman. Bu arada ben de Cosmonenery Uygulayıcılığı eğitimi Didem Balık ‘tan aldım ve kızıma kendim çalışma yapmaya başladım. Nil çok huzursuz olduğu geceler standart çalışma yapıyorum ve direk güzel bir uykuya dalıyor. Ayrıca evdeki ufak kazalarda da hemen kendime çalışma yapıyorum. Örneğin geçenlerde parmağımı fırının ızgarasına yapıştırdım. Feci yandı. Hemen Farunbuddha adlı frekansı uyguladım ve anında ne acı kaldı ne de yanık. Azıcık kabuklandı o kadar.

Merhabalar benim hikayem vardı didem hocama danışan olarak gittiğimi hayatımın nasıl değiştiğini daha önce anlatmıştım daha sonraki süreçte kozmik enerji çalışmalarına devam edip kendimi çok geliştirdim. Didem hocamın tavsiyesi ile öncelikle kendime aileme çevreme yardıma ihtiyacı olan herkesin bu mucize enerji çalışmalarından faydalanmaları için devam ettim.

Şu an 3 yıldır bende bir Cosmoenergy Uygulayıcısıyım .öncelikle rabbime sonra kozmik enerjiye didem hocam binlerce şükürler olsun yolum aydınlık ışıklarla elimin dokunduğu herkes her yer güzelleşiyor engüzel kısmı da çalışmalarda zaman mekan uzak yakın diye bişey yok her yerde herkese çalışma yapabiliyoruz. annemler şehirdışında yaşıyor.pandemi sürecinde 2 ay önce annem babam covid 19 a yakalanmıştı annem kronik hasta 7 çeşit ilaç kullanan by pass lı 69 yaşında babam 73 yaşında onlara çalışmalar yaptım zor bi süreçti ama çok çok şükür kozmik enerji sayesinde ikisi de kolaylıkla atlattı. Fiziksel ,ruhsal manevi olarak şifalanıp bilinçaltı geçmiş karma ve hücresel detayda temizleniyorsunuz. her şey su gibi berrak bir şekilde akıyor hayatımızdaki tıkanık durağan olan her şey açılıyor sağlık bolluk bereket ve en önemlisi sevgiyle evrende dengede oluyorsunuz. Kozmo enerji ile kendi kendinizi iyileştirmeye hazır olduğunuzda sizi buluyor hayatta hiçbir şey tesadüf değildir. Üzerimde emeği geçen didem balık hocama ve onun hocalarına tekrar çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız biz kocaman bir aileyiz

Bundan yaklaşık iki yıl önceki Kapadokya seyahatimde oradaki yeraltı şehrine girince bir anda panik atak yaşadım. Daha önce yakın tanıdıklarımdan panik atak tecrübelerini dinlemiştim ama insanın başına gelince daha iyi anlıyormuş. Kelimelerle anlatmak zor ama panik atak esnasında kendini ne kadar uğraşsan da nefes alamıyormuş gibi, sanki bulunduğun mekandaki tavanı göğsümde taşıyormuşsun gibi ve en önemlisi de çaresiz hissediyorsun!
 
Bu tecrübemden sonra panik ataklar 3 ay boyunca her türlü kapalı mekanda, hiç beklemediğim anda beni takip etti. Taa ki Didem hocamla bir araya gelip de ona sohbet arasında durumumdan bahsedinceye dek. Gayet doğal bir biçimde bana ‘E, senin üçüncü çakran zayıflamıştır’ dedi ve çantasından antenlerini çıkarıp benim çakmalarımı tek tek kontrol etmeye başladı. Gerçekten de anten üçüncü çakrada yavaşlamaya başlayınca ‘Bunu halletmek çok kolay ’dedi ve çakrama o anda frekans vermeye başladı sonra da , ‘tamam bitti gitti!’ dedi ve saniyeler içinde oracıkta bir anda müthiş bir rahatlık ve hafifleme hissettim. Üzerinden yaklaşık iki yıl geçti ve o günlerde kendini çaresiz hisseden benim o gün bu gündür panik atakla hiçbir ilgim kalmadı. İnsanlar aylarca, yıllarca terapiler ve ilaç tedavileri ile bu çaresizlikle mücadele ederken birkaç dakikadan daha fazla sürmeyen ve bence ‘mucize’ değerinde olan bu değişim bana Kozmoenerji gibi bir tekniği hayatımın her aşamasına sokmam gerçeğini gösterdi. Ve Didem’den eğitimimi aldım . Şimdi bir Kozmoenerji uygulayıcısı olarak evrene, kendime, aileme, yakınlarıma ve derdi olup da karşıma çıkan herkese yardım edebiliyor olmanın huzuruyla yaşıyorum. Elimde böylesine inanılmaz ‘mucizevi’ bir imkan olduğu için aşabileceğim hiç bir engel, çözemeyeceğim hiç bir problem yokmuş gibi hissediyor ve bu farkındalığı yaşamış olmaktan dolayı kendimi şanslılar arasında görüyorum.

Yoğun bir iş hayatı içerisinde bir anda Astroloji yolculuğuna giriş yapmamla beraber spiritüel kapılardan içeri giriş yapmıştım aslında .Hayatıma nefes koçluğu eğitimi alarak devam ederken .Bir şey fark ettim; insanların haritalarına baktığımda bazı hastalıkları ve sorunlarına yardımcı olmak istediğimi en azından vesile olmak istediğimi anladım. Ve Neslihan Yavuzcan sayesinde Didem ile Cosmoenergy ye başladım. Ve fark ettim ki çakralarım dengelendiğinde ve her uyumlandığım kanalda farklı bir ben ve beden bulmaya başladım kendimde .Hayat daha kolay akmaya başladı. Bu sırada çevremde kullanmaya başladım ve hep olumlu dönüşler aldım. Yakın arkadaşımın sinüzit sorunu vardı ve ameliyat olacaktı 2 standart çalışmada sorun çözüldü ve ameliyat olmasına gerek kalmadı . Bu benim doğru bir yolda olduğumu bir kere daha anladığım zamandır. Allah’a çok şükür… öncelikle beni tanıştırdığı ve bu ilmi öğrenmeme ve hiç bir bilgiyi kendine saklamadan bizlere aktaran güzel kalpli Didem hocama ve vesile olan Neslihan koçuma çok teşekkür ederim.. Aslında hayata dair yolculuğumuz tamamen içimizden geçiyor ve bizler bunu fark ettiğimiz ve kozmik kardeş olduğumuz için teşekkür ederiz Yaradan’a .

 

TOP